
Karcher Засіб для очищення стекол CA 40 R (5 л)
- Нет в наличии
- Код: 6.295-688.0
669 ₴
Karcher Засіб для очищення стекол CA 40 R (5 л)Нет в наличии
669 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Увага! Продовження гарантії можливе тільки для фізичних осіб. Якщо апарат був придбаний юридичною особою, гарантія становить 1 рік без можливості продовження гарантійного терміну.
| № | Техніка | Стандартная гарантія |
Додаткова гарантія* |
| 1 | Побутові насоси | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки з водяним охолодженням двигуна | 1 рік | + 2 роки |
| 3 | Всі апарати побутового направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 4 | Апарати серії Classic професійного направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 5 | Прасувальна дошка, парова праска** | 1 рік*** | - |
| 7 | Аксесуари (включая садові аксесуари, полив, шланги) | 1 рік*** | - |
| 8 | Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої | 2 года*** | - |
* при умові реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права подовження гарантії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Объем | 5000 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.20 кг |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 140 мм |
| Комплектація і сумісність | готовий до застосування засіб |
| Об `єм | 5 л |
| Тип | для поверхонь |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴

