Franke Мийка кухонна Basis, фраграніт, прямокутник, з крилом, 620х500х200мм, чаша - 1, накладна, BFG 611-62,
- Нет в наличии
- Код: 114.0272.599
7 245 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Franke BASIS BFG 611-62 - врізна прямокутна мийка розміром 620х500 мм з однією чашею (340х420x200 мм) і крилом для посуду. Матеріал поверхні - фраграніт. Доступні різні колірні варіанти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.72 кг |
| Высота | 270 мм |
| Гарантія | 120 місяців |
| Длина | 650 мм |
| Комплектация | вентиль 3½" |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Объем | 0.0965 м3 |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340х420x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 620х500 мм мийка |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 245 ₴



