
New Bright Машинка на р/к GRAFFITI BUGGY 1:16
- Нет в наличии
- Код: 1640F
959 ₴
У New Bright знаються на точному машинобудуванні та мініатюрному виробництві дитячих машинок вже понад 60 років. Бренд став відомим завдяки виробництву іграшок у масштабі від 1:43 до 1:6, які працюють від акумуляторних батарейок та на радіокеруванні. Продукцію випускають за ліцензіями Ford, General Motors, Volkswagen, Porsche та Chrysler.
Машинки New Bright можуть розвивати швидкість до 15 км/год, їх обладнано гучними гудками, фарами, що функціонують, імітаторами роботи двигуна та сигналізацією, а завдяки блокам радіокерування, що працюють на різних частотах, вони легко долають будь-які перешкоди і можуть без проблем працювати поруч з такими самими машинками.

Граючи з цими машинками, дитина розвиватиме фантазію, спритність, координацію рухів, кмітливість, вчитиметься відповідальності та самостійності. Як обрати автомобільну модель серед цього величезного асортименту? Ознайомимося з особливостями кожної з них.
Growler 61073U
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | New Bright |
| Масштаб модели | 1:16 |
| Размеры | |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Длина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.93 кг |
| Вид | джип/позашляховик |
| Гарантія | 1 місяць |
| Живлення моделі | 5xAA |
| Живлення пульта | 2xAA |
| Максимальная скорость | 15 км/г |
| Объем | 0.0213 м3 |
| Особенности | м'які гумові колеса |
| Тип | автомобіль |
| Тип управления | дистанційне керування |
| Цвет | Черный |
- Цена: 959 ₴

