Подорожі завжди надихають та прикрашають життя яскравими фарбами. Симпатична лялька Різ, із оригінальної колекції Our Generation, обожнює досліджувати та відкривати для себе нові міста та країни. У наборі з лялькою 2 абсолютно різних образи, аби у будь-якій ситуації лялька почувала себе комфортно: сукня, яскравий жовтий шарф та туфлі, зручні кросівки, штани, футболка, сумка, фотоапарат, паспорт та квитки. Увесь одяг виготовлений з якісного текстилю та є абсолютно безпечним для малюка. Різ чудово доповнить колекцію іграшок від Our Generation, а також відмінно поєднається з наборами аксесуарів бренда. Рекомендований вік: 3+.
Особливості ляльок Our Generation
Особливості ляльок Our Generation
Ляльки Our Generation виготовлені з якісного вінілу та мають м’яке наповнення. Однією з особливостей ляльок є реалістичні пропорції, наче справжньої дитини, адже бренд Our Generation відійшов від класичних ідеальних форм ляльок Barbie.
Ляльки мають реалістичну зовнішність, приємні на дотик. Одяг лялечок виготовлений у ніжних та спокійних кольорах. Деякі ляльки мають додаткові набори одягу та аксесуарів, завдяки чому можна зібрати колекцію та змінювати образи лялечок.
Гра з лялькою Our Generation вчить дитину відповідальності та турботи про інших, покращує комунікативні навички. Під час гри дитина також розвиває фантазію та творчі здібності, вигадуючи нові образи та історії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Винил |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.43 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 510 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Количество предметов | 19 шт |
| Объем | 0.0212 м3 |
| Особенности | рухливі руки і ноги |
| Ширина | 320 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴








