Цокіт перукарських ножиць, аромати лаків та фарб для волосся – маленька, проте, надзвичайно затишна перукарня. Набір відмінно доповнить колекцію іграшок Li`l Woodzeez, розвиваючи фантазію та творчі здібності малюка. Тим паче, що перукар – неймовірно креативна та цікава професія. Ігровий набір складається з 24 деталей, що виготовлені з якісного пластику і мають високу деталізацію. У комплекті знаходиться усе необхідне, аби відчути себе справжнім віртуозом перукарської справи, а саме: раковина /з душовою лійкою, візок, ножиці, гребінець-щітка, салонне крісло, фен, помазок для гоління тощо. Постачається набір у відкритій упаковці. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.46 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество | 24 шт |
| Комплектация | 1 раковина /з душовою лійкою |
| Объем | 0.0043 м3 |
| Особенности | фігурки в комплект не входять |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴






