Хоуп обожнює елегантні образи та витончений стиль. Її світле довге волосся прикрашає ніжна прикраса з перлами. У наборі з лялькою: взуття, сукня, нижня білизна, колготи, прикраса для волосся та жакет. Від інших ляльок колекції Our Generation Хоуп відрізняє тонкий смак та вишукані манери, адже вона – справжня леді. Висота лялечки Хоуп 46 см. Увесь одяг виготовлений з якісного текстилю, та є абсолютно безпечним для малюка. Лялька чудово доповнить колекцію іграшок від Our Generation, а також відмінно поєднується з наборами аксесуарів бренда. Рекомендований вік: 3+
Особливості ляльок Our Generation
Особливості ляльок Our Generation
Ляльки Our Generation виготовлені з якісного вінілу та мають м’яке наповнення. Однією з особливостей ляльок є реалістичні пропорції, наче справжньої дитини, адже бренд Our Generation відійшов від класичних ідеальних форм ляльок Barbie.
Ляльки мають реалістичну зовнішність, приємні на дотик. Одяг лялечок виготовлений у ніжних та спокійних кольорах. Деякі ляльки мають додаткові набори одягу та аксесуарів, завдяки чому можна зібрати колекцію та змінювати образи лялечок.
Гра з лялькою Our Generation вчить дитину відповідальності та турботи про інших, покращує комунікативні навички. Під час гри дитина також розвиває фантазію та творчі здібності, вигадуючи нові образи та історії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Винил |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.10 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 510 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Количество предметов | 8 шт |
| Комплектация | лялька |
| Объем | 0.0159 м3 |
| Ширина | 240 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴






