Прикраси та різноманітні аксесуари – невід’ємна частина beauty-арсеналу кожної дівчинки. Симпатична брюнетка Аліана, одна із неймовірних ляльок Our Generation, не виключення. Вона просто обожнює прикраси. У комплекті з лялькою: сережки, намиста та зручний органайзер для зберігання прикрас. Аліана вдягнута у стильну сукню із сяючою сірою спідницею, яка підкреслює колір очей ляльки. Увесь одяг виготовлений з якісного текстилю, та є абсолютно безпечним для малюка. Лялька чудово доповнить колекцію іграшок від Our Generation, а також відмінно поєднується з наборами аксесуарів бренда. Висота ляльки 46 см. Рекомендований вік: 3+
Особливості ляльок Our Generation
Особливості ляльок Our Generation
Ляльки Our Generation виготовлені з якісного вінілу та мають м’яке наповнення. Однією з особливостей ляльок є реалістичні пропорції, наче справжньої дитини, адже бренд Our Generation відійшов від класичних ідеальних форм ляльок Barbie.
Ляльки мають реалістичну зовнішність, приємні на дотик. Одяг лялечок виготовлений у ніжних та спокійних кольорах. Деякі ляльки мають додаткові набори одягу та аксесуарів, завдяки чому можна зібрати колекцію та змінювати образи лялечок.
Гра з лялькою Our Generation вчить дитину відповідальності та турботи про інших, покращує комунікативні навички. Під час гри дитина також розвиває фантазію та творчі здібності, вигадуючи нові образи та історії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Винил |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.25 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 510 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Комплектация | лялька |
| Объем | 0.0186 м3 |
| Особенности | рухливі руки і ноги |
| Ширина | 280 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴







