Веселі посиденьки з друзями чи романтичне побачення вирішувати лише вам, проте пікнік на свіжому повітрі – завжди гарна ідея. Набір аксесуарів від американського виробника Our Generation містить усе необхідне, аби улюблені ляльки почували себе надзвичайно комфортно, відпочиваючи на свіжому повітрі. У комплекті: столове приладдя, ковдра, солодощі та фрукти, посуд, термос, солодкий напій та зручна коробка для зберігання та переносу аксесуарів. Усі елементи з набору виготовлені із якісної пластмаси, тож є абсолютно безпечними для дитини. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Тип | Аксессуары |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.38 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| Дополнительно | лялька в комплект не входить |
| Количество предметов | 24 шт |
| Комплектация | ковдра |
| Материал | Пластмасса |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴






