Яскравий та надзвичайно симпатичний рюкзак для зручного перенесення улюблених ляльок 46 см від американського бренда Our Generation. Окрім першочергового призначення, його можна використовувати для будь-чого, адже рюкзак – найбільш універсальний та зручний спосіб перенесення речей. Милий дизайн та принт з сердечками обов’язково сподобається будь-якій маленькій мрійниці та не залишиться без її уваги. Довжину лямок можна коригувати, залежно від особистих вподобань. Рюкзак виготовлений із якісного текстилю. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.34 кг |
| Вид | рюкзак для перенесення лялки |
| Высота | 370 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Дополнительно | лялька в комплект не входить |
| Количество предметов | 1 шт |
| Объем | 0.0145 м3 |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Тип | Аксессуары |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 589 ₴







