Конверт для колясок серії Ovetto POP має 2 отвори на липучках на зворотній стороні. Капюшон регулюється за допомогою вшитого шнурка. Застібки-блискавки вшиті під нахилом відповідно до трендів 2018 року. Знімний комір з штучного хутра (навколо капюшона) доступний в декількох кольорах.
Nuvita пропонує багатий асортимент моделей і кольорів зимових конвертів на будь-який смак. Батьки можуть обрати оптимальний варіант і разом з Nuvita піклуватимуться про найважливіше — малечу та теплі моменти у житті!
Всім відомо про користь свіжого повітря для здоров’я. Для холодної пори року у Nuvita є зимові конверти для візочків і автокрісел, які не тільки зігріють, а й перетворять візок на справжній теплий будиночок на коліщатках. Завдяки чому батьки зможуть не турбуватися про комфорт малечі та більше часу проводити на свіжому повітрі взимку. Виробник Nuvita приготував кілька стильних дизайнерських колекцій, які збагачено новими тканинами у кольорах, обраних згідно з модними тенденціями.

Junior Carry On NV9845
- М’який внутрішній вельветовий матеріал із тактильною кашеміровою текстурою
- Нижня частина з екошкіри або екозамші (деякі моделі)
- Нижня частина відстібується і трансформується у сумку, яку можна підвісити на візок
- Протиковзке покриття на зворотній частині конверта
- Водонепроникний матеріал, має вітрозахисні властивості
- Два отвори на липучках на зворотному боці для ременів безпеки

NV9845CARRYONMELANGEGR
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.69 кг |
| Внутрішній матеріал | поліестер вельвет /з кашеміровою текстурою |
| Водонепроникний | Да |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 390 мм |
| Зовнішній матеріал | поліестер тканий |
| Наполнение | поліестер /300 г |
| Объем | 0.0126 м3 |
| Особенности | має вітрозахисні властивості |
| Призначений для прогулянок при температурі до | -7 °C |
| Тип | Конверт |
| Цвет | меланжевий рожевий |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 948 ₴







