Зимовий варіант конверту для коляски серії Ovetto City рожевого кольору. Такий конверт – досить універсальний варіант, який пропонує виробник Nuvita. Конверт не тільки зігріє, а й перетворить коляску на справжній теплий будиночок на колесах. Особливості конверта серії Ovetto City в тому, що він вироблений із водонепроникного матеріалу із вітрозахисними властивостями; капюшон регулюється, а сам конверт повністю відкривається.
Особливості серії Ovetto City:
Особливості серії Ovetto City:
- 2 отвори на липучках на зворотній стороні
- Капюшон регулюється за допомогою вшитого шнурка
- Виріб водонепроникний, має вітрозахисні властивості
- Повністю відкривається
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Внутрішній матеріал | поліестер вельвет |
| Водонепроникний | Да |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 360 мм |
| Зовнішній матеріал | поліестер |
| Наполнение | поліестер /240 г |
| Объем | 0.0104 м3 |
| Особенности | має вітрозахисні властивості |
| Призначений для прогулянок при температурі до | -10 °C |
| Тип | Конверт |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 948 ₴






