Нова серія іграшок бельгійської компанії Nattou. Прогуляйтеся лісом із дитиною і побачите на стежці нових друзів — чарівного кролика Мію та милого ведмедя Базиля. Колекцію виконано в натуральних тонах: екрю, бежевий і глибокий коричневий колір, що нагадує кору дерева, охра та темно-синій.
Перші іграшки найсильніше запам’ятовуються й діти до них прив’язуються найбільше. До їх вибору потрібно підходити з відповідальністю, вони мають бути безпечними, якісними, надійними та мати привабливий вигляд. Саме такі іграшки виготовляє Nattou.

На початку 2019 року компанією Nattou було презентовано нову серію іграшок Mia&Basile. Головними героями стали Ведмедик Базиль та Кролик Мія.
Міні-мобіль на зав’язках зі звуком «Мія та Базиль»
562201
М’які іграшки
562005
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nattou |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Возраст ребенка | - |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 60 см |
| Тип | іграшка-сумка |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 888 ₴







