ЦЦя фігура, немов справжня пін’ята, містить джерело бажаного: креслень для створення новітньої зброї та навіть нових героїв. Є жаданим здобутком у режимі гри PVE. У реальному житті – це майстерно виконана картонна кольорова лама, всередині якої теж, як у справжній пін’яті, сховано вантажі зброї, ексклюзивну фігурку, будівельний матеріал тощо. Розміри набору: 5.7 x 20.3 x 35.6 см.
В комплекті Llama Pinata:
В комплекті Llama Pinata:
- Фігурка Rust Lord - 1 шт
- Зброя - 10 видів
- Ексклюзивні будівельні матеріали - 8 шт
- Аксесуари - 4 шт
Вікова категорія – 8+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 350 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0028 м3 |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Розміри | 5.7 x 20.3 x 35.6 см |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴











