Лялька Еверлі з колекції Delux Dolls від Our Generation - захоплюється боулінгом! Спробуй разом з нею кинути жовту кулю і вибити страйк!
У неї коротке пряме темно-коричневе волосся і красиві блідо-блакитні очі. У наборі з лялькою є два комплекти одягу - трикотаж для боулінгу і джинсові легінси, футболку для боулінгу, блискуча спідниця і колготки в горошок і збірка оповідань про її пригоди «Любов до боулінгу» (на англ.мові). Придумай свою власну історію разом з Еверлі!
Гра з лялькою буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, оволодіти новими навичками.
Особливості ляльок Our Generation
Особливості ляльок Our Generation
Ляльки Our Generation виготовлені з якісного вінілу та мають м’яке наповнення. Однією з особливостей ляльок є реалістичні пропорції, наче справжньої дитини, адже бренд Our Generation відійшов від класичних ідеальних форм ляльок Barbie.
Ляльки мають реалістичну зовнішність, приємні на дотик. Одяг лялечок виготовлений у ніжних та спокійних кольорах. Деякі ляльки мають додаткові набори одягу та аксесуарів, завдяки чому можна зібрати колекцію та змінювати образи лялечок.
Гра з лялькою Our Generation вчить дитину відповідальності та турботи про інших, покращує комунікативні навички. Під час гри дитина також розвиває фантазію та творчі здібності, вигадуючи нові образи та історії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Винил |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.62 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 510 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Количество предметов | 17 шт |
| Объем | 0.0212 м3 |
| Особенности | з аксесуарами |
| Серия | DELUXE |
| Ширина | 320 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴







