
Our Generation Транспорт для ляльок - Кемплер
- Нет в наличии
- Код: BD37214Z
2 319 ₴
Our Generation Транспорт для ляльок - КемплерНет в наличии
2 319 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Транспорт для ляльок Our Generation «Кемпер» виглядає як справжній кемпер для відпочинку на природі. У ньому є все необхідне для поїздки за місто: плита і посуд для приготування їжі під час подорожей, зручне ліжечко з яскравою рожевою постільною білизною, стільчики і навіть рожеві фіранки на вікнах. Кемпер сумісний з іншим транспортом Our Generation - завдяки спеціальному кріпленню кемпер швидко і легко можна зачепити позаду. Кемпер з аксесуарами виготовлений з високоякісних і безпечних матеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.44 кг |
| Вид | трейлер |
| Высота | 560 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 350 мм |
| Дополнительно | лялька в комплект не входить |
| Количество предметов | 28 шт |
| Объем | 0.1254 м3 |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Тип | транспорт для ляльок |
| Ширина | 640 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 319 ₴

