Граціозний та надзвичайно красивий кінь американського забарвлення із серії «Horses» від LORI, який має розкішну золоту гриву і хвіст. У наборі також є декілька предметів для догляду за твариною. Усі елементи набору мають високу деталізацію. Набір підходить для 15 см ляльок LORI.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lori |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Вид | фігурки тварин |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Особенности | аксесуари в комплекті |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Серия | Horses |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴







