Школа – важливий етап у встановленні і розвитку дитини. Ігровий набір - Шкільні аксесуари від Li`l Woodzeez стане прекрасним доповненням до шкільного класу. Набір сумісний з іграшками цієї серії, і діти можуть зробити класну кімнату ще цікавішою! Так, у набір входить: шафка, стілець, рюкзак, книжки, глобус, окуляри, шкільне приладдя тощо. Крім того, у набір також входить лялька Ллойда Вуззі. Розмір упаковки: 25,4х20,3х9,9 см. Іграшка підходить для дітей старше 3 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.19 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Особенности | фігурка(и) в комплекті |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | ігрові фігурки |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 639 ₴






