Маленька шкільна кімната з усім необхідним для школи, а також 92 аксесуарами. В цей ігровий набір входить: біла дошка, яка світиться в темряві, дошка для оголошень, гумка, крейда, будильник, дзвінок, годинник і багато іншого цікавого шкільного приладдя. Цей набір допоможе малюку відчути справжню шкільну атмосферу.
Уже понад 120 років сімейна канадська компанія Battat виготовляє неймовірні ляльки Our Generation і запрошує дітей у захопливий світ гри. Кожна 46-сантиметрова лялька унікальна — має свою історію, зовнішність, характер, уподобання й звички.
Лялька Різ
Код товару: BD31044Z
Різ подобається подорожувати і відкривати нові міста й країни. Кожна лялька має неповторний вигляд і дизайнерський одяг з аксесуарами. Безліч варіантів додають більше можливостей для цікавої гри. Крім того, уся лінійка одягу підходить для всіх ляльок 46 см.

Балерина Валенсія
BD31108Z
Валенсія обожнює балет і вважає його своїм покликанням
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.35 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 750 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 340 мм |
| Дополнительно | зі світловими ефектами |
| Количество предметов | 92 шт |
| Объем | 0.1428 м3 |
| Питание | 3 x AA |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Тип | будівля/кімната |
| Ширина | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 749 ₴









