Зуби з тригранним заточуванням для пиляння як при русі ножівки вперед, так і назад. Загартовані зуби для тривалого терміну служби. Зуби ножівок Jet-Cut пиляють як поперек, так і вздовж волокон деревини. Дрібні зуби (11 зубів на дюйм) для більш чистого різу. Удосконалена ручка: приварена за допомогою ультразвуку і додатково зафіксована гвинтами. Подвоєний термін служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.43 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 560 мм |
| Довжина пиляльного полотна | 450 мм |
| Дополнительно | дрібні зубці для чистішого різу |
| Загартований зуб | Да |
| Назначение | По дереву |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Тип | ножівка |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 002 ₴



