Вибудовування балансира - не просто веселе проведення часу, граючи з цієї захоплюючої іграшкою, дитина розвиває дрібну моторику, сенсорику, а також пізнає закони фізики! Щоб вся конструкція не розпадалася, перебувала в стані балансу - необхідно враховувати фізичні закони. І тут починається найцікавіше: дітки-то законів фізики не знають, вони грають інтуїтивно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.85 кг |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество деталей | 9 шт |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Рекомендований вік | 2+ |
| Розміри | 28 x 6.5 x 14 см |
| Тип игрушки | розвиваюча гра |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴




