Дерев’яна настільна гра лото «Різнокольоровий світ II» від німецького бренду якісних дитячих іграшок goki. До комплекту гри входить: 4 ігрових дошки, 90 різнокольорових циліндрів та гральний кубик. Всі деталі виготовлені із натурального дерева, вкритого різнокольоровими фарбами на водній основі. Мета гри – якнайшвидше закрити отвори свого ігрового поля відповідним кольором циліндрів. Матеріали, що входять у комплект лото, виготовляються виключно з натуральної сировини і є абсолютно безпечними для дітей. Розмір: 20.5 x 14.5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Вид | Лото |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Казуальні |
| Количество деталей | 95 шт |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Размер | 20.5 x 14.5 см |
| Розвиток здібностей | увага |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 575 ₴






