Набір подовжувачів Mini HDMI від DIGITUS збільшує максимальну довжину кабелів HDMI до 50 м, при цьому між передавачем і приймачем використовується тільки простий мережевий кабель (Cat 6 / 6A). Підтримує максимальний дозвіл відео 1080p / 60 Гц. Електроживлення забезпечується за допомогою кабелю Micro USB. Завдяки цій функції і ультракомпактному дизайну комплект подовжувача можна легко і непомітно розташувати практично скрізь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Вид | подовжувач /mini HDMI |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | відповідає стандарту IEEE-568B |
| Комплектация | 1x Mini HDMI Extender (передавач) |
| Материал | пластик ABS |
| Назначение | подовжувач |
| Объем | 0.0007 м3 |
| Особенности | підтримка HDCP /1.2 |
| Рабочая температура | 0 ~ 50 ° C |
| Разъем 1 | Micro USB |
| Разъем 2 | USB |
| Розміри | 71 х 26 х 11 мм / 1 одиниця |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 508 ₴





