Тактильний пазл із зображенням домашніх улюбленців – оригінальна іграшка для дітей від 3-х років. Особливість цього пазлу в тому, що окремі частини картинки мають своєрідну текстуру. Загалом на пазлі 7 різних текстур на дотик. Виробник – французький бренд Janod.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Тематика | Животные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.10 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| К-ть фрагментів | 20 шт |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Особенности | З текстурними частинами |
| Пол | Девочка |
| Розмір пазла | 65х50 см |
| Тип | пазл тактильний |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴









