Настільна гра Janod Лото. Вивчаємо форми - незвичайна варіація популярної гри. Вона допоможе дитині освоїти основні форми і їх назви в ігровій формі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Страна производитель | Франция |
| Вид | Лото |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.58 кг |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 40 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Логічні |
| Количество деталей | 21 шт (фігурок) + мішок та 5 карток |
| Количество игроков | від 2 до 5 |
| Комплектация | картки |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Размер | 14 x 4 см |
| Розвиток здібностей | увага |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 259 ₴












