Відчуйте себе справжнім водієм вантажівки-евакуатора Driven. Яскрава, цікава, реалістична і пізнавальна іграшка для дитини. В процесі гри дитина познайомиться з роботою спецтехніки, отримає позитивні враження та задоволення. Вантажівка виглядає як справжня. Модель багатофункціональна, адже оснащена рухливими деталями. Рекомендований вік: 4+
Особливості:
- реалістичні звуки;
- двері кабіни відкриваються;
- поверніть рукоятку, щоб підняти і опустити кошик;
- капот відкривається;
- світлодіодні фари.
Особливості:
- реалістичні звуки;
- двері кабіни відкриваються;
- поверніть рукоятку, щоб підняти і опустити кошик;
- капот відкривається;
- світлодіодні фари.
Досить натиснути на кнопку на даху, щоб включити світло, почути як працює двигун і сигнальний гудок.
Для роботи знадобляться 3 батарейки типу AG13 (1,5 Вт) (в комплекті).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | батарейки AG13 x 3 шт. |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | вантажівка-евакуатор |
| Возрастная группа | 4+ |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 230 мм |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Особенности | Зі звуком |
| Серия | MICRO |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴






