Трактор з двохосьовим причепом від виробника Driven вражає своєю деталізацією. Іграшка стане в нагоді для сюжетно-рольових ігор, під час яких дитина познайомиться з потужними професійними автомобілями, дізнається особливості їх будови і способи використання. Машинка оснащена світловими та звуковими ефектами. Рекомендований вік: 3+
Особливості:
- реалістичні вогні і звуки;
- ззаду кріпиться причіп;
- LED-фари.
Особливості:
- реалістичні вогні і звуки;
- ззаду кріпиться причіп;
- LED-фари.
Натиснувши на капот, можна почути двигун.
Рухомі частини машини роблять процес гри з нею більш захоплюючим. Дитина із задоволенням буде грати трактором Driven на дитячому майданчику, або в пісочниці.
Для роботи знадобляться 3 батарейки типу AG13 (1,5 Вт) (в комплекті).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | батарейки AG13 x 3 шт. |
| Вес | 0.25 кг |
| Вид | Трактор |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 230 мм |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Особенности | Зі звуком |
| Серия | MICRO |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴






