Сміттєвоз серії MICRO від DRIVEN - чудова іграшка для сюжетно-рольових ігор, за допомогою якої дитина познайомиться з прототипом реальної техніки - потужним професійним автомобілем, дізнається особливості його будови та способи використання. Іграшка виконана із міцного і безпечного пластику.
A fun realistic and durable mini dump truck that can be used indoors and outdoors.
A fun realistic and durable mini dump truck that can be used indoors and outdoors.
Soft rubber wheels that won't scratch your floors.
Multiple moving parts for the most realistic play; push button to pivot loader; hood opens to reveal engine.
Realistic sounds and lights to enhance imaginative play.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | 3 батарейки AG13 |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | сміттєвоз |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 230 мм |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Особенности | Зі звуком |
| Серия | MICRO |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴










