Micro Екскаватор-навантажувач від Driven занурить дитину в захоплюючий світ будівництва і веселощів. З ним дитині буде не тільки цікаво, а й повчально. Чудова іграшка для сюжетно-рольових ігор, де дитина знайомиться з реальною технікою потужними професійними автомобілями, дізнається особливості їх будови і способи використання. Іграшка виконана із якісної пластмаси. Рекомендований вік: 4+
Особливості:
- реалістичні звуки;
- двері відкриваються;
- лопата і ківш повертається;
- опорні стійки розкладаються.
Особливості:
- реалістичні звуки;
- двері відкриваються;
- лопата і ківш повертається;
- опорні стійки розкладаються.
Натисніть на дах, щоб увімкнути звуки двигуна.
Рухомі частини машини роблять процес гри з нею більш захоплюючим. Дитина із задоволенням буде грати трактором Driven на дитячому майданчику, або в пісочниці.
Для роботи знадобляться 3 батарейки типу AG13 (1,5 Вт) (в комплекті).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | батарейки AG13 x 3 шт. |
| Вес | 0.25 кг |
| Вид | Экскаватор |
| Возрастная группа | 4+ |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 230 мм |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Особенности | Зі звуком |
| Серия | MICRO |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 569 ₴







