Набір для творчості Штампи Лицарі французького бренду Janod містить 30 зручних штампів різних форм і розмірів, із зображенням середньовічного світу лицарів: дракони, зброя, коні і п'ять фігур лицарів. З їх допомогою ви можете створювати унікальні композиції, а відображені зображення можна додатково розфарбовувати. Штампи зроблені з більш приємного на дотик еластичного пінопласту і гумової поверхні, на якій нанесено зображення штампування. У комплект також входять чорні чорнила. Штампування для дитини - це довгі моменти захоплюючого і заспокійливого веселощів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.38 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 3+ |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Материал | Пена |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Штамп |
| Усього в наборі | 30 од. (штампиків) |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴





