Дитячі настільні ігри - балансири відмінно тренують моторику і спритність рук, відчуття рівноваги, логіки і уяви. Мета гри: розмістити дерев’яні фішки так, щоб вони не впали з листя латаття.
Правила гри: гравець кидає гральний кубик. Число, яке випало, вказує на ділянку, де необхідно розмістити фішку.
Правила гри: гравець кидає гральний кубик. Число, яке випало, вказує на ділянку, де необхідно розмістити фішку.
Як потрібно розміщувати фішку? - між двома лініями або на лінії (залежить від розміру); між двома або на іншій фішці, яка вже розташована на лататті.
Хід переходить до іншого гравця. Програє той, хто під час свого ходу перекидає листя латаття, внаслідок чого фішки падають.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.89 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Розвиваючі |
| Количество деталей | 42 шт |
| Количество игроков | від 2 до 6 |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0038 м3 |
| Продолжительность игры | 20 хв |
| Розвиток здібностей | увага |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴












