Холундер Хоккенштедт родом з далекої півночі. Він продає кращі в світі рибні рулетики. Цей дивний хлопець був помічений на всіх популярних рибних ринках від Гамбурга до Гонконгу, голосно звеличуючи гідності його запечених рибних рулетиків з картопляними часточками, з яких капає жир.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Возраст ребенка | 3+ |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 330 мм |
| Объем | 0.0039 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 35 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 649 ₴




