Модні сонцезахисні окуляри KOOLSUN серії WAVE стильні, гнучкі та міцні.
Завдяки продуманій формі дужок окуляри чудово тримаються та не спричинюють дискомфорт вушкам дитини.
Матеріал – термопластичний еластомер DuPont, з якого вони виготовлені, абсолютно безпечний для дітей, навіть якщо дитина потягне окуляри до рота.
Дана модель має гнучку оправу золотого (жовтого) кольору та дзеркальні лінзи, виготовлені з ударостійкого незламного полікарбонату, мають сертифікацію 1 оптичного класу й 3 категорію затемнення/прозорості лінз (відповідно до європейських (EN 1836-1997), американських (ANSI Z80.3-1996) й австралійських (AS 1067.1-1990) стандартів) – інтенсивний 100% захист від шкідливого UV-A, UV-B і UV-C сонячного випромінення.
Модель може використовуватися на пляжі й в інших місцях, де очі дитини потребують захисту від шкідливих сонячних променів.
Всі сонцезахисні окуляри KOOLSUN доповнені мікрофібровим мішечком для зберігання.
Дана модель має гнучку оправу золотого (жовтого) кольору та дзеркальні лінзи, виготовлені з ударостійкого незламного полікарбонату, мають сертифікацію 1 оптичного класу й 3 категорію затемнення/прозорості лінз (відповідно до європейських (EN 1836-1997), американських (ANSI Z80.3-1996) й австралійських (AS 1067.1-1990) стандартів) – інтенсивний 100% захист від шкідливого UV-A, UV-B і UV-C сонячного випромінення.
Модель може використовуватися на пляжі й в інших місцях, де очі дитини потребують захисту від шкідливих сонячних променів.
Всі сонцезахисні окуляри KOOLSUN доповнені мікрофібровим мішечком для зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koolsun |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Высота | 50 мм |
| Высота линзы | 33 мм |
| Длина | 50 мм |
| Колір окулярів | золотий /жовтий |
| Комплектация | мішечок із мікрофібри |
| Максимальна внутрішня ширина | 110 мм |
| Материал линз | Поликарбонат |
| Материал оправы | термопластичний еластомер (TPE) |
| Міжцентрова відстань | 110 мм |
| Объем | 0.0001 м3 |
| Особенности | зі 100% UV-A і UV-B захистом від шкідливого впливу сонячних променів |
| Рекомендований вік | 1-5 років |
| Серия | Wave |
| Сертифікація лінз | оптичний клас 1 |
| Цвет линз | сірі |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина линзы | 41 мм |
| Ширина моста в переніссі | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 627 ₴




