Пазл-сюрприз «Під зірками» неодмінно стане фаворитом для малюка. На що дивиться полярний ведмідь? Хто летить в арктичне небо? Хто плаває в океані? Що сховане за віконцями?
Складається з 20 елементів та має 8 прихованих сюрпризів: 5 висувних деталей для збільшення за розміром пазлу та 3 віконця з прихованими ілюстраціями.
Розмір: 65 х 50 см, рекомендований вік: 2+.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Картон |
| Тематика | Животные |
| Тип | Пазл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.00 кг |
| Вид | пазл-сюрприз |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| К-ть фрагментів | 20 шт + 8 прихованих |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Пол | Девочка |
| Розмір пазла | 65 x 50 см |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 519 ₴







