Roblox – найбільша ігрова онлайн-платформа, що налічує понад 15 мільйонів ігор, створених її користувачами. Щомісяця понад 1,4 мільйона активних українських гравців відвідують платформу Roblox, щоб уявляти, будувати та грати в захопливі 3D-світи.
Беззаперечна популярність Roblox підтверджується й стрімким зростанням кількості геймерів — лише за минулий рік їхня кількість зросла більш ніж у тричі*, що додатково підкреслює трендовість і популярність гри.

Продукцію Roblox можна придбати в найкращих ігрових крамницях країни. Поціновувачі ігрових колекційних фігурок зрадіють новому трендовому асортименту, що створено за мотивами найпопулярніших Roblox-ігор, героїв і розробників.

Код товару: ROB0191
Зроби глибоке занурення та дізнайся все про неймовірне підводне життя разом із Fish Simulator: Diver. Десь поряд існує величезний живий світ, який чекає на дослідження. Отож, приєднуйся до експерта «Дайвера» та разом вирушайте в цікаву пригоду за неймовірними відкриттями. Фігурка заввишки 8 см має рухомі частини тіла, сумісні та взаємозамінні з частинами інших оригінальних фігурок Roblox.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ROBLOX |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 310 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Количество | 4 шт + аксесуары |
| Комплектация | 4 фігурки |
| Объем | 0.0089 м3 |
| Особенности | сумісні та взаємозамінні з частинами від інших оригінальних фігурок Roblox |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 6 років |
| Розміри | 8 см (висота) |
| Серия | Playset |
| Тип | ігрові фігурки |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 360 мм |
- Цена: 999 ₴









