
Nattou на зав'язках і звуком Алекс і Бібу
- Нет в наличии
- Код: 321235DEMO
918 ₴
Nattou на зав'язках і звуком Алекс і БібуНет в наличии
918 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Мобіль із музичним супроводом – це не просто іграшка, а й стильний аксесуар у дитячу кімнату. Мобіль бельгійського виробника іграшок Nattou виготовлений з гіпоалергенного, абсолютно безпечного матеріалу – поліестеру. Виріб блакитного кольору, розміром – 38 см. Іграшка дуже приємна на дотик. Спокійні кольори гармонійно доповнять будь-якій інтер’єр.
Іграшка кріпиться за допомогою зав’язок за будь-яку планку. Його можна повісити над ліжком, або автокріслом в автомобілі. Дитина залюбки розглядатиме підвісні елементи, а приємна музика заспокоюватиме і сприятиме міцному сну. Підходить для немовлят з народження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nattou |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 140 мм |
| Дополнительно | на зав'язках |
| Назначение | для ліжечка |
| Объем | 0.0039 м3 |
| Особенности | звуковий супровід |
| Принцип действия | Механический |
| Розміри | 38 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Мобіль |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 918 ₴

