Давай покатаємося на цьому симпатичному Толокар-бегемотику французького бренда Janod.
Цей дерев'яний толокар ідеально підходить для розвитку балансу і координації рухів дитини. М'яке сидіння, обтягнуте шкірзамінником, (висота 24 см) і 4 гумових колеса забезпечують плавну і спокійну їзду. Також попереду є невеликий кошик, який дозволить дитині взяти з собою свої іграшки. Рекомендований вік: 1+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.30 кг |
| Вид | Толокар |
| Высота | 290 мм |
| Вік дитини від | 1,5 року |
| Габарити | 60 x 29 x 37 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Объем | 0.0396 м3 |
| Оснащение | Сидіння |
| Особенности | 4 гумових колеса |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 299 ₴










