
2E Ламінатор А4 L-403, 300мм/хв, 80-125мкм, гаряче та холодне ламінування
- Нет в наличии
- Код: 2E-L-403
1 050 ₴
Важко уявити офіс, в якому з техніки є лише комп’ютер і принтер. Такі пристрої як шредер, сканер і копір стали звичними, що їх навіть не помічають.
Завдання таких приладів — організувати діловодство та прискорити роботу з документами, зробити її легкою та бути впевненими, що інформацію буде надійно захищено. Велике розмаїття офісної техніки дає змогу не тільки створювати, копіювати та зберігати документи, а також дотримуватися конфіденційності комерційних даних.
Незабаром асортимент офісної техніки компанії ERC буде доповнено такими підкатегоріями товарів як «Знищувачі документів» і «Ламінатори» бренда 2E.
Захист документів
Ламінування документів — покриття плівкою — давно увійшло в офісне життя як один із найкращих методів збереження важливих документів і різної паперової продукції. Завдяки ламінуванню документи не тільки слугуватимуть довше, але й матимуть більш представницький та охайний вигляд. Покриття плівкою допомагає запобігти механічним пошкодженням на зразок заломів і потертостей, а також впливу вологи та бруду.

Код товару: 2E-L-403
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.31 кг |
| Время готовности | 4-8 хв |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гаряче ламінування | Да |
| Длина | 110 мм |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-картки до А4 |
| Максимальна товщина ламінування | 250 мкм |
| Объем | 0.0064 м3 |
| Особенности | Дата виробництва зашифрована в серійному номері |
| Питание | 220-240 В ~, 50/60 Гц |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Підтримувана товщина плівки | 80 - 125 мкм |
| Холодне ламінування | Да |
| Цвет | Серебристый |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Ширина | 390 мм |
| Ширина передньої щілини | 238 мм |
- Цена: 1 050 ₴

