
2E Ламінатор А3 L-362, 300мм/хв, 75-150мкм, гаряче та холодне ламінування
- Нет в наличии
- Код: 2E-L-362
1 380 ₴
Важко уявити офіс, в якому з техніки є лише комп’ютер і принтер. Такі пристрої як шредер, сканер і копір стали звичними, що їх навіть не помічають.
Завдання таких приладів — організувати діловодство та прискорити роботу з документами, зробити її легкою та бути впевненими, що інформацію буде надійно захищено. Велике розмаїття офісної техніки дає змогу не тільки створювати, копіювати та зберігати документи, а також дотримуватися конфіденційності комерційних даних.
Незабаром асортимент офісної техніки компанії ERC буде доповнено такими підкатегоріями товарів як «Знищувачі документів» і «Ламінатори» бренда 2E.
Захист документів
Ламінування документів — покриття плівкою — давно увійшло в офісне життя як один із найкращих методів збереження важливих документів і різної паперової продукції. Завдяки ламінуванню документи не тільки слугуватимуть довше, але й матимуть більш представницький та охайний вигляд. Покриття плівкою допомагає запобігти механічним пошкодженням на зразок заломів і потертостей, а також впливу вологи та бруду.

Код товару: 2E-L-403
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.53 кг |
| Время готовности | 1-1.5 хв |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гаряче ламінування | Да |
| Длина | 110 мм |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-карти до формату А3 |
| Максимальна товщина ламінування | 300 мкм |
| Объем | 0.0112 м3 |
| Особенности | Дата виробництва зашифрована в серійному номері |
| Питание | 220-240 В ~, 50/60 Гц |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Підтримувана товщина плівки | 75 -150 мкм |
| Холодне ламінування | Да |
| Цвет | Серебристый |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Ширина | 510 мм |
| Ширина передньої щілини | 338 мм |
- Цена: 1 380 ₴

