Надійний екранірованний кабель з адаптером UCB-C-HDMI з підтримкою відео Ultra HD 4K, довжина - 1,8 м. Працює з ноутбуками та іншими пристроями з портом USB-C з підтримкою відеовиходу. За допомогою кабелю працюйте за комп'ютером в більш комфортній обстановці або дивіться на телевізорі фільми з ноутбука. Додаткові налаштування не потрібні - бери і користуйся :)
Характеристика:
Характеристика:
- Працює з ноутбуками та іншими пристроями з портом USB-C з підтримкою відеовиходу
- Дивіться на телевізорі фільми з ноутбука і працюйте за комп'ютером в більш комфортній обстановці за рахунок додаткового монітора
- Дивіться відео з роздільною здатністю Full HD 1080p або Ultra HD 4K з багатоканальним звуком
- Надійний екранований кабель довжиною 1,8 м з високоякісними алюмінієвими коннекторами
- Функція Plug & play: не потрібно встановлювати драйвери
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 20 мм |
| Додаткові характеристики | Підтримка 4k/UltraHD |
| Назначение | кабель USB |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Особенности | підтримка Full HD |
| Підтримуваний дозвіл | 3840 x 2160 |
| Разъем 1 | HDMI |
| Разъем 2 | USB-C |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴












