
Beko Монтажний набір з висувною полицею SKWS54 для з'єднання пральн. машини із суш. барабаном
- Нет в наличии
- Код: SKWS54
3 499 ₴
Beko Монтажний набір з висувною полицею SKWS54 для з'єднання пральн. машини із суш. барабаномНет в наличии
3 499 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Набори для кріплення сушильної машини на пральну машину
Розрахований на глибину сушки 54 см
Метал
Витримуємо вага 20 кг.
Різниця між глибиною пральної та сушильної машин повинна складати не більше 10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.80 кг |
| Высота | 700 мм |
| Длина | 680 мм |
| Комплектація і сумісність | з висувною полицею |
| Объем | 0.0666 м3 |
| Тип | для пральних машин |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴

