
Beko Монтажний набір PSK для з'єднання пральної машини з сушильним барабаном/метал/білий
- Нет в наличии
- Код: PSK
1 299 ₴
Beko Монтажний набір PSK для з'єднання пральної машини з сушильним барабаном/метал/білийНет в наличии
1 299 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Набори для кріплення сушильної машини на пральну машину
Універсальний комплект (без полички)
Матеріал - метал
Різниця між глибиною пральної та сушильної машин повинна складати не більше 10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.32 кг |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 640 мм |
| Комплектація і сумісність | різниця між глибиною пральної та сушильної машин повинна становити не більше 10 см |
| Объем | 0.0099 м3 |
| Тип | для пральних машин |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴

