MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM - це новий 28-ми портовий комутатор серії Cloud Router Switch. Пристрій оснащений двадцятьма SFP портами, чотирма портами SFP+ 10G, чотирма комбінованими портами з можливістю використання як SFP, так і RJ45 портів.
Для управління та налаштування комутатора передбачений серійний консольний порт RJ45. Кнопка режиму також може бути налаштована на виконання будь-яких команд RouterOS. Необхідні для роботи порти можна вибрати за допомогою програмного забезпечення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| FLASH-пам'ять | 16 МБ |
| RAM-пам'ять | 512 Мб |
| Архітектура | ARM 32bit |
| Вес | 2.56 кг |
| Высота | 60 мм |
| Габариты (мм) | 443 x 200 x 44 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Количество портов | 28 |
| Количество ядер процессора | 1 |
| Максимальная потребляемая мощность | 43 Вт |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Объем | 0.0089 м3 |
| Операционная система | RouterOS |
| Порти | 1 консольний порт RJ45 |
| Процессор | 98DX3236 |
| Сертифікати | RoHS |
| Температура зберігання | від -20 до 60°C |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | керований |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 21 574 ₴






