Набори для кріплення сушильної машини на пральну машину
Розрахований на глибину сушки 60 см
Метал
Витримуємо вага 20 кг.
Різниця між глибиною пральної та сушильної машин повинна складати не більше 10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.90 кг |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 680 мм |
| Комплектація і сумісність | з висувною полицею |
| Объем | 0.0619 м3 |
| Тип | для пральних машин |
| Ширина | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴



