Професійне впровадження в облік даних! Стаціонарна сенсорна станція з рухомої камерою, новим датчиком навколишнього середовища та іншими датчиками дозволяє вимірювати температуру повітря, вологість, тиск повітря, якість повітря, обсяг і яскравість. Моделі можна програмувати і контролювати за допомогою графічного програмного забезпечення ROBO Pro і контролера ROBOTICS TXT, і вони ідеально підходять для навчання таких предметів, як реєстрація даних, програмування і використання приводів і датчиків. Дані датчиків можна збирати і виводити на графіку.
Крім того, модель може підключатися до мережі Wi-Fi, так що камера також може управлятися на відстані. Контролер TXT також може бути підключений до хмарного серверу, де будуть зберігаються дані датчиків. Таким чином, використовуючи призначений для користувача інтерфейс, так звану «приладову панель», можна постійно контролювати різні дані датчиків і управляти рухом камери.
Крім того, модель може підключатися до мережі Wi-Fi, так що камера також може управлятися на відстані. Контролер TXT також може бути підключений до хмарного серверу, де будуть зберігаються дані датчиків. Таким чином, використовуючи призначений для користувача інтерфейс, так звану «приладову панель», можна постійно контролювати різні дані датчиків і управляти рухом камери.
Набір поставляється в надійному ящику Gratnells із захисною кришкою та спеціально розробленою системою зберігання деталей в окремих лотках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.20 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| З'єднання деталей | шипи трапецієподібної форми / жолоби |
| Количество деталей | 220 шт |
| Комплектация | світлодіод(и) |
| Объем | 0.0107 м3 |
| Особенности | дозволяє зібрати 6 моделей |
| Серія конструктора | Education |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 38 970 ₴





