Завдяки пароварці-блендеру Philips Avent ви зможете легко готувати смачні домашні страви для вашого малюка. Вона має унікальну технологію приготування корисних страв на пару.
Для готування не потрібно багато ємностей - всі етапи можна виконати в одному глечику (від приготування до подрібнення). За один раз можна приготувати до 4 порцій. Є звукове сповіщення і можливість мити в посудомийній машині. У комплекті йде книга рецептів від доктора Емми Вільямс з корисними стравами, порадами та рекомендаціями. Пароварку-блендер можна використовувати окремо для обробки паром, змішування, подрібнення, розморожування або підігріву готової їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avent |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.25 кг |
| Высота | 370 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 190 мм |
| Длина шнура | 70 см |
| Емкость | 1000 мл |
| Комплектация | пароварка/блендер |
| Конструкция | стаціонарний |
| Мощность | 4000 Вт |
| Объем | 0.0169 м3 |
| Тип | Пароварка-блендер |
| Тип питания | від електромережі 220-240 В |
| Управление | Механическое |
| Функции | приготування на пару |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 499 ₴







