Для закоханих, кращих друзів, шкільних друзів - ця чорно-біла пара така ж міцна, як ваша! Знаменита пара може допомогти в будь-якій ситуації: в якості подарунка на день Святого Валентина, подарунка на день народження або просто для того, щоб сказати: «Ми тримаємося разом, як клей» .....
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Возраст ребенка | 2+ |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴








