Стартовий трек серії іграшок Рев і Рамбл.
Величезний трек з формою, що нагадує цифру 8, з ліфтом для машинки та канатною дорогою.
Ліфт і канатна дорога рухаються та можуть бути використані для гри.
Трек підходить для будь-яких машинок серії Power Up, в комплект також входить іграшка Power UP Рамбл (аналогічна арт. EU881210), для роботи якої буде потрібно 2 ААА батарейки. Батарейки до комплекту не входять. Для роботи самого треку батарейки не потрібні.
У набір входить 21 елемент + машинки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.00 кг |
| Вид | Набор |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 450 мм |
| Количество предметов | 21 шт + машинки |
| Объем | 0.0189 м3 |
| Особенности | з ліфтом для машинки |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 300 мм |
| Элементы питания | ААА х 2 шт. /в комплект не входят |
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴












