Кабель інтерфейсний для камери Canon EOS R з роз'ємом USB Type-C з обох сторін. Довжина ~ 4 метри. При дотриманні необхідних умов може заряджати камеру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Назначение | кабель USB /для камери Canon EOS R |
| Объем | 0.0007 м3 |
| Разъем 1 | Type-C |
| Разъем 2 | USB-C |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴



