Цей навчальний набір ідеально підходить для майбутніх машиністів, техніків і інженерів. Як працює приводний вал або ручна коробка передач? Що таке планетарна передача? Як побудувати надійний міст? Наш навчальний набір відповість на ці та інші основні питання, використовуючи 30 різних моделей. Набір пропонує теми, що стосуються навчальних програм з предметів STEM, таких як фізика, технології та природничі науки, і допомагає учням отримати базові знання механічних і технічних принципів. Механіку 2.0 можна використовувати в навчанні під наглядом і без нагляду вчителя і вона вже використовується в багатьох школах.
Набір поставляється в надійному ящику Gratnells із захисною кришкою та спеціально розробленою системою зберігання деталей в окремих лотках.
Набір поставляється в надійному ящику Gratnells із захисною кришкою та спеціально розробленою системою зберігання деталей в окремих лотках.
Додатковий навчальний матеріал:
Інноваційні навчальні матеріали fischertechnik допомагають у навчанні технічним концепціям практичним способом та знайомлять учнів з ними. До навчального дидактичного зошиту, що включає задачі з рішеннями та роздатковими матеріалами, також пропонуються демонстраційні моделі які допоможуть швидко підготувати уроки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.82 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| З'єднання деталей | шипи трапецієподібної форми / жолоби |
| Количество деталей | 500 шт |
| Комплектация | контейнер для батарейок |
| Объем | 0.0200 м3 |
| Особенности | можна зібрати 30 моделей |
| Серія конструктора | Education |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 694 ₴










