Завдяки системі fischertechnik молоді інженери у віці від 3 років зможуть випробувати свої сили. Проста система з'єднання деталей дозволяє маленьким будівельникам насолоджуватися швидким складанням. Великі будівельні елементи в поєднанні з інструкціями по збірці полегшують знайомство з конструкторами fischertechnik. Ці комплекти можна використовувати для створення різних моделей вантажних автомобілів. У кабіну водія можна додати самоскид або будівельну плиту fischertechnik. Маленькі будівельники можуть скористатися інструкціями для побудови на будівельній плиті або спроектувати різні творчі моделі. Модель Junior не тільки приносить багато задоволення в кімнату вашої дитини, а й сприяє розвитку її дрібної моторики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.71 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 310 мм |
| З'єднання деталей | шипи трапецієподібної форми / жолоби |
| Количество деталей | 35 шт |
| Объем | 0.0086 м3 |
| Особенности | Можна зібрати 2 моделі |
| Серія конструктора | Junior |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴







